.

GENEL BİLGİLER

En gözde turistik beldelerden birinde yer alan tesisimiz, 25.600 metrekare içerisinde 110 odası ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Denize sıfır konumunda ahşap platform plajı alanı ile şezlong ve şemsiye kullanımını hem havuzda hem plajda sizlere sunulmaktadır. Otelimizde bir adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur. Otelde 3 adet bar bulunmakta olup gün içerisinde alkollü ve alkolsüz içecek servisi alabilirsiniz. 250 kişi kapasiteli açık restoran ve 150 kişi kapasiteli balık restoran da sizlere hizmet vermektedir. Tesisimiz; Ilıca Merkez'e 800 metre, Alaçatı'ya 2 km, Çeşme'ye 4 km, Adnan Menderes Havaalanı'na 90 km mesafededir. 

KONAKLAMA

Tesisimiz, toplam 110 odası ile siz değerli misafirlerimize hizmet vermektedir. Odalarımızın birbirinden eşsiz manzarası ile büyüleceksiniz. Gunesh oda, meshk oda, meshk plus oda, ceshme plus suit oda, ceshme oda, gunesh aile odası, deniz plus oda olarak oda kategorilerimiz mevcuttur. Tüm odalarımızda klima, televizyon, telefon, balkon/teras, minibar, havlu seti ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır. 

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Otelimiz, 250 kişi kapasiteli açık restoran ve 150 kişi kapasiteli balık restoran da sizlere hizmet vermektedir. Otelde 3 adet bar bulunmakta olup gün içerisinde alkollü ve alkolsüz içecek servisi alabilirsiniz.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Otelimiz içerisinde yoğun tarihlerde canlı müzik aktiviteleri düzenlenmektedir. Aktivite olarak otel içerisinde basketbol, masa tenisi, dart ve çocuk oyun alanı mevcuttur.

HAVUZ BİLGİLERİ

Tesisimiz, denize sıfır konumunda ahşap platform plajı alanı ile şezlong ve şemsiye kullanımını hem havuzda hem plajda sizlere sunulmaktadır. Otelimizde bir adet açık yüzme havuzu ve çocuk havuzu mevcuttur.